fbpx

Среќни Новогодишни и Божиќни празници од тимот на Авицена Лабораторија

Со искрена благодарност за Вашата досегашна доверба и соработка, Ви посакуваме среќни празници со желба за здравје, среќа и успех во Новата 2017 година.